Röplabda: szoros vereség Kecskeméten

Szárszó Lajos - 2015. november 16. 12:23

.Kemény, férfias csatában szenvedett vereséget a Dunaferr Se röplabda csapata a Kecskemét otthonában, ahol sajnos Kholmann Norbert súlyos bokasérülést szenvedett.

A férfi röplabda NB I alapszakaszában a kilencedik helyen álló Dunaferr a második Kecskemét otthonába látogatott, ahol a papírforma alapján a házigazdák voltak a találkozó esélyesei. Ezt sajnos nem sikerült felborítanunk, mivel kissé álmosan kezdett a Dunaújváros, így az első két szettet simán nyerte a hazai csapat. Fordulatot a harmadik játék hozott, melyet nagy küzdelemben sikerült megnyernünk. A lendület a negyedik szettre is megmaradt, hiszen 20-20-ig fej-fej mellett haladt a két együttes, sőt, sikerült 22-20-nál a vezetést is átvenni. Ekkor azonban Kholmann Norbert súlyos bokasérülést szenvedett, amely rányomta a bélyegét a folytatásra. Fordított a hazai csapat, akik szoros végjáték után otthon tartották a bajnoki pontokat.

Kecskeméti RC – Dunaferr SE 3-1 (21, 8, -24, 23)

Dunaferr SE: Kun Benedek, Kholmann Norbert, Kalmár Ákos, Guzmics Richárd, Gebhardt Norbert, Stefanovics Krisztián, Gebhardt Áron (liberó). Cserék: Szűcs Ákos, Hatvany Zsolt, Bohnicsek Szilveszter, Szabó Péter.
Vezetőedző: Tomanóczy Tibor

A rovat további hírei: Sport

DSTV: a nélkülözőkre is gondoltak

DSTV: a nélkülözőkre is gondoltak

2025. ápr. 26.

A Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség Jót, Szívből – Dunaújvárosért akciócsoportja szép hagyományt folytatott. A közösség húsvét alkalmából a hajléktalanszálló lakóit támogatta, kicsit szebbé tették a nehézsorsú embereknek az ünnepet. Hangkép.

Pontszerzéssel zárta a szezont a DKSE

Pontszerzéssel zárta a szezont a DKSE

2025. ápr. 26.

Maratoni, ötszettes csatában szenvedett vereséget Szegeden a DKSE röplabda csapata az Extraliga alsóházának utolsó fordulójában.

Májusban kezdődik a bronzcsata

Májusban kezdődik a bronzcsata

2025. ápr. 25.

Hazai környezetben kezdi, s itthon is fejezheti be a bajnoki bronzpárharcot a DFVE női vízilabda csapata az Eger gárdája ellen.

Szegeden zárja a bajnokságot a DKSE

Szegeden zárja a bajnokságot a DKSE

2025. ápr. 25.

A Vidux-Szeged otthonában fejezi be az Extraliga 2024/2025-ös szezonjának csatározásait a DKSE felnőtt röplabda csapata ma este fél nyolctól.

DSTV: újra bokszolnak

DSTV: újra bokszolnak

2025. ápr. 24.

Településünk sportági kínálata egészen szerteágazó. Sulák Andrással beszélgettünk, aki betekintést nyújtott a boksz világába. Következő riportunkat nem csak a küzdősport szerelmeseinek ajánljuk. Hangkép.

Új edzők a DAB hokisainál

Új edzők a DAB hokisainál

2025. ápr. 24.

Hetler Ádám és Németh Péter veszi át a Dunaújvárosi Acélbikák felnőtt csapatának irányítását a 2025/2026-os szezonban.

Élő sporttörténelem az Intercisa Múzeumban

Élő sporttörténelem az Intercisa Múzeumban

2025. ápr. 23.

A város dicsőséges sportmúltjáról szervez új sorozatot az intézmény – az első előadáson a motorcsónak-versenyzés lesz a téma, mindenkit várnak a múzeumban csütörtökön délután.