Sziréna

Dunaújvárosi tűzoltókat is bevetettek annál a balesetnél, amely hétfőn reggel történt az 51-es főúton Szalkszentmárton és Dunavecse között. Újabb súlyos eset, vigyázzanak az utakon!

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség emelt vádat azzal a testvérpárral szemben, akik kiraboltak egy férfit a városban még nyáron. Napszemüvegen kirobbant vita fajult tettlegességig, értesült a DO.

Sport

Győzelemmel köszöntötték a bajnokokat

Győzelemmel köszöntötték a bajnokokat

Félidőnként két-két gólt szerezve aratott 4-2-es sikert a naptári év utolsó meccsén a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Paksi FC II. elleni bajnokin, mely előtt a Dunaferr SE 2000-ben bajnoki címet szerző együttesét is köszönthették a hazai drukkerek.

A sereghajtóhoz látogat a DFVE

A sereghajtóhoz látogat a DFVE

A fővárosban, a KSI vendégeként ugrik medencébe a DFVE női vízilabda csapata a bajnokság nyolcadik fordulójában szombaton délután.

DSTV: kiváló év a medencében és nyílt vízen is

DSTV: kiváló év a medencében és nyílt vízen is

Idén is rengeteg hazai és nemzetközi versenyen vett részt a DKSE tehetséges úszója, Kovács-Seres Hunor. A felnőtt válogatottnál is számításba vett tizenkilenc éves versenyzővel, valamint edzőjével, Szabó Gergővel a mögöttük hagyott évet értékeltük a Fabó Éva Sportuszodában. Hangkép.