Dunaújvárosi Acélbikák

Tisztes helytállás, de brassói diadal az erdélyi túra első állomásán

2023. okt. 27.

A találkozó nagy része egyenlő erők küzdelmét hozta, de a végén a Brassó örülhetett 4-2 arányú sikernek az Erste Liga tegnapi játéknapján.

A jégkorong is ünnepel a 2. Sugárúti Fesztiválon!

2023. máj. 22.

A Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong egyesülete is nagy szeretettel vár mindenkit a 2. Sugárúti Fesztiválra – a sportág dunaújvárosi jelenlétének fél évszázados jubileumára készülnek, emlékezve a régi dicsőségre!

Újabb DAB vereség

2019. feb. 20.

Az idei jégkorong bajnokság utolsó előtti mérkőzésén idegenben, a Vasas otthonában szenvedett csúfos vereséget a DAB.

Csak csapatként lehetünk sikeresek

2018. már. 21.

Azari Zsolt klubelnök szerint elsősorban rutintalansága miatt búcsúzott korán az Erste Liga rájátszásától a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata, melynek jövője körül még nagyon sok a kérdőjel, s nem feltétlenül a dunaújvárosi körülmények miatt.

A harmadik pofon a Csíkszeredától

2018. feb. 24.

Nem bírt a Csíkszereda légiósaival, így az Erste Liga negyeddöntőjének harmadik meccsén is kikapott a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Az Acélbikák is találkoztak a miniszterelnökkel

2018. feb. 23.

Egy, az egész csapat által dedikált mezzel lepték meg Orbán Viktor miniszterelnököt a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozói a kormányfő dunaújvárosi látogatásán.

Terminálon a hokisok

2018. feb. 09.

A Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatának tagjai szerdán este ellátogattak a Bartók Kamaraszínházba.

Magabiztos DAB győzelem az UTE ellen

2018. jan. 28.

A középszakasz második körében Becze Tihamér triplájának és a csapat remek helyzetkihasználásnak köszönhetően megérdemelt győzelmet szerzett a DAB az Újpest otthonában.

Ezúttal nem bírtak a Bikák a Jegesmedvékkel

2018. jan. 26.

Az Erste Liga középszakaszának első mérkőzésén a címvédő DVTK Jegesmedvék ellen léptek jégre a Dunaújvárosi Acélbikák, melyen ezúttal a hazaiak megérdemelt győzelmet arattak.

Ameddig a takaró ér!

2017. júl. 04.

Lencsés Tamás marad együttesünknél, a fiatal Silló Arnold a MAC-ból érkezik a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóihoz, melynek vezetése elsősorban helyi nevelésű játékosokkal képzeli el a jövő csapatát is.

Felnőtt csapatot és utánpótlást is építenek az Acélbikák

2016. júl. 05.

Két újabb játékos igazolását jelentette be a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata, mely az utánpótlás megreformálásával, s rendkívül komoly tervekkel vág neki a 2016/2017-es szezonnak.

Jégkorong: a Brassó következik

2016. jan. 21.

A sereghajtó Brassó ellen szakítaná meg hosszú vereségszériáját a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata a MOL Liga ma esti fordulójában.