Pénzügyőr

A címvédőhöz látogatnak

2021. nov. 07.

A tavalyi bajnok Pénzügyőr otthonában lép pályára a DKSE felnőtt röplabda csapata az Extraliga negyedik fordulójában.

Újabb bravúrban bízva

2020. okt. 02.

A bajnoki címvédő után a Magyar Kupa legutóbbi győztesét látja vendégül hétvégén a Dunaferr SE röplabda csapata az Extraligában.

A Pénzügyőr már túl nagy falat volt

2019. okt. 20.

A Dunaferr SE röplabda csapata Budapesten, a csoportelsőségre pályázó Pénzügyőr együttesének otthonában szenvedett vereséget.

Döntetlen a Pénzügyőr ellen

2018. júl. 18.

Az első félidő hajrájában a DPASE, a második végén a Pénzügyőr talált egy gólt, így 1-1-es döntetlennel ért véget a két gárda ma délutáni edzőmérkőzése.

Vissza kell találni a győzelemhez vezető útra

2018. feb. 07.

Össze kell szednie magát a Dunaferr SE röplabda csapatának ahhoz, hogy pontot tudjon szerezni a Pénzügyőr elleni fővárosi bajnokin.

Búcsú a kupától

2018. jan. 17.

Bár tudása legjavát nyújtotta a Pénzügyőr elleni kupavisszavágón a Dunaferr SE röplabda csapata, a továbbjutást sajnos nem tudta kiharcolni.

A maximum kell a továbbjutáshoz!

A Magyar Kupa negyeddöntőjének második mérkőzésén Budapesten, a Pénzügyőr otthonában lép pályára a Dunaferr SE röplabda csapata.

Előnyben a Pénzügyőr!

2018. jan. 11.

Nagyot küzdött a Pénzügyőr ellen, de csak megszorítani tudta vetélytársát a Dunaferr SE röplabda csapata a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Bravúrra készül a Dunaferr!

A Dunaferr SE felnőtt röplabda csapata a Pénzügyőr együttesét fogadja a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Hajrávereség a Pénzügyőrtől

2017. már. 26.

Sorozatban harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban a DPASE labdarúgó csapata, mely az utolsó percekben kapott gólokkal kapott ki 2-0-ra a Pénzügyőrtől.

Idegenben javítana a DPASE

A hetedik helyezett Pénzügyőr vendégeként lép pályára ma délután egy órától az NB III Közép Csoportjának 24. fordulójában a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Röplabda: továbbjutott a Dunaferr!

2016. ápr. 13.

A rájátszás harmadik meccsét megnyerte a Dunaferr SE röplabda csapata, így az 5-6. helyért a Sümeget verő MAFC ellen játszanak majd.