Kulcsszó: Világliga

Lehet és kell is javulni

2019. június 10. (hétfő)

Bíró Attila szövetségi kapitány szerint fizikálisan és játékban is fejlődnie kell a magyar női vízilabda válogatottnak a világbajnokságig.

Hatodik hely a Világligában

2019. június 09. (vasárnap)

Hiába kezdett jól, végül sima vereséget szenvedett az ausztrálok elleni helyosztón a magyar női vízilabda válogatott a Világliga szuperdöntőjének utolsó játéknapján.

Az ötödik helyért tovább

2019. június 08. (szombat)

Egygólos győzelmet aratott a kínaiak ellen, így az ötödik helyért játszhat vasárnap a magyar női vízilabda válogatott a Világligában.

Álom maradt az elődöntő

2019. június 07. (péntek)

Jól kezdett, ám végül 12-10-es vereséget szenvedett Hollandiától a magyar női vízilabda válogatott a Világliga negyeddöntőjében.

Végre győzelem

2019. június 06. (csütörtök)

Gólokban gazdag mérkőzésen aratott 16-14-es sikert a kanadaiak ellen a magyar női vízilabda válogatott a Világliga budapesti szuperdöntőjében.

Vereség az oroszoktól is

2019. június 05. (szerda)

Minden negyedet megnyerve aratott 14-9-es győzelmet a magyar csapat ellen az orosz női vízilabda válogatott a Világliga budapesti szuperdöntőjének második játéknapján.

Vereséggel kezdett a válogatott

2019. június 04. (kedd)

Az első negyed után még vezetett, ám végül háromgólos vereséget szenvedett a magyar női vízilabda válogatott az amerikaiak elleni találkozón a Világliga szuperdöntőjében.

Hazai medencében az olimpiai kvótáért

2019. június 03. (hétfő)

Keddtől vasárnapig a Duna Aréna ad otthon a női vízilabda világliga nyolccsapatos szuperdöntőjének, melynek győztese elsőként indulási jogot szerez a 2020-as tokiói olimpiára. A torna favoritja az olimpiai és világbajnok amerikai válogatott, ugyanakkor a magyar csapat hazai környezetben szintén esélyes a végső sikerre.

Keményen edzenek a vízilabdázók

2019. május 23. (csütörtök)

A Bíró Attila irányította női válogatott napi három edzéssel készül a montenegrói edzőtáborban a június 4-9. között megrendezésre kerülő Világliga Szuperdöntőre.

Nehéz csoportban a válogatott

2019. április 02. (kedd)

A olimpiai és világbajnok amerikaiakkal, az oroszokkal és a kanadaiakkal került azonos csoportba a magyar női vízilabda-válogatott a Duna Arénában június 4. és 9. között esedékes világliga szuperdöntőben, amelynek győztese elsőként ötkarikás kvótát szerez.

Győzött és csoportmásodik a magyar válogatott

2019. március 05. (kedd)

A magyar női vízilabda-válogatott 12-8-ra legyőzte Olaszország csapatát Szentesen, a világliga selejtezőjének keddi, utolsó fordulójában, így csoportja második helyéről jutott az Európa Kupa hatos döntőjébe.

Visszavágásra készül a magyar válogatott

Revánsra készül az olaszok ellen a magyar női vízilabda-válogatott a világliga selejtezőjének keddi zárófordulójában, melyben Szentesen a csoport második helye a tét.

Megalakult a hazai Eb szervezőbizottsága

2019. február 21. (csütörtök)

Megtartotta alakuló ülését a budapesti vízilabda Európa-bajnokság szervezőbizottsága, melynek tagjai elvállalták az idei női Világliga Szuperdöntő szervező bizottságának tagsági feladatait is.

A második hely még elérhető

2019. február 13. (szerda)

Bíró Attila szövetségi kapitány szerint megérdemelte volna a döntetlent a magyar női vízilabda válogatott az Európa-bajnok elleni hazai mérkőzésen.

Hazai vereség az Európa-bajnok ellen

2019. február 12. (kedd)

Hiába hajrázott nagyot, végül egygólos, 11-10-es vereséget szenvedett a hollandok elleni budapesti mérkőzésen a magyar női vízilabda válogatott.