DUE-Maarks Graphics

A maximumot hozták ki a szezonból!

2019. júl. 02.

A DUE-Maarsk Graphics Női vízilabdázóinak igen nehéz évük volt, de a lányok ennek dacára mind a nemzetközi, mind a hazai mezőnyben legjobbjukat hozták ki magukból.

Szoros csatában nyert a DUE-Maarsk Graphics

2019. ápr. 06.

A női vízilabda OBI elődöntőjének első párharcát a harmadik negyedben mutatott fordulatnak köszönhetően nyerte meg a DUE-Maarsk Graphics.

Győzelemmel búcsúztatnák az uszodát

2018. okt. 05.

A DUE-Maarsk Graphics felnőtt női vízilabda csapata a Hungerit Szentest fogadja az OBI második fordulójában, az idei esztendő utolsó hazai derbijén.

Kiütéses győzelemmel kezdett a DUE

2018. okt. 03.

A női első osztályú vízilabda bajnokság nyitányán villámrajtot vett és esélyt sem adott a DUE-Maarsk Graphics csapata a házigazda Tatabányának.

Gólzáporos győzelem az utolsó csoportmeccsen

2018. júl. 21.

Villámrajtot véve már az első negyedben eldöntötte a németek elleni összecsapást a magyar női vízilabda válogatott, akik legközelebb hétfőn, az egyenes kieséses szakaszban ugranak medencébe. Magyarország – Németország 26-1. Szép volt lányok!

Nagyszerű játékkal döntőben a DUE!

2018. ápr. 09.

A harmadik összecsapás döntött arról, hogy a női bajnokságban a DUE-Maarks Graphics, vagy a BVSC-Zugló Diapolo jut a bajnoki fináléba. A mindent eldöntő meccsen a játékot végig irányító DUE-Maarks Graphics megérdemelten aratott győzelmet.

A DUE behúzta az első meccset

2018. ápr. 04.

Garda Krisztina vezérletével a DUE- Maarks Graphics megérdemelten nyerte meg az elődöntő első párharcát.

Nagy csatában nagy győzelem

2018. feb. 21.

Nagy csatában gyűrte le a DUE-Maarks Graphics együttese a Szentes csapatát az első osztályú bajnokságban, így győzelemmel hangolódott az Orizzonte elleni Euroliga mérkőzésre.

Kiütéses siker a fővárosban

2018. feb. 07.

A várakozásoknak megfelelően nagyon sima, 18-4-es győzelmet aratott az UVSE Margitsziget vendégeként a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata a bajnoki alapszakasz 14. fordulójában.

Győzelem az Euroligában!

2018. jan. 20.

Bár az első negyedben még hátrányban volt, viszont parádés játékkal a második nyolc percben már fordított, és végül simán nyert a DUE-Maarks Graphics a St Andreu Barcelona ellen, így megmaradt az esélye a továbbjutásra.

Irány Barcelona!

2018. jan. 18.

Három kőkemény mérkőzés vár péntektől vasárnapig a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapatára az Euroliga barcelonai selejtezőcsoportjában, ahonnan csak az első kettő juthat tovább a sorozat következő fordulójába.

Hatalmas csatában csoportgyőztes a DUE!

2017. dec. 03.

Az Euroliga „B” csoportjának döntőmérkőzésén hatalmas csatában győzte le a DUE-Maarks Graphics a görög Vouljagmeni csapatát. Az újvárosi lányok ezzel a sikerrel megnyerték a  selejtezőcsoportot, így előnyös helyről várhatják a sorsolást.